REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ na rok szkolny 2019/2020

Szanowni Państwo. Pełna informacja o kryteriach rekrutacji do wszystkich przedszkoli, oddziałów przedszkolnych, klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2019/20 jest opublikowana na stronie: http://www.oswiata.tychy.pl   

wniosek_o_przyjecie_dziecka

zgloszenie

OBOWIĄZEK SZKOLNY

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej od września 2017 r. spełnianie obowiązku szkolnego obejmuje wszystkie dzieci 7-letnie (rocznik 2012), natomiast dzieci 6-letnie mogą od września 2019 r. zostać uczniami szkoły podstawowej jeśli odbyły roczne przygotowanie przedszkolne.

ZAPISY DO SZKÓŁ OBWODOWYCH – ZGŁOSZENIA

Aby zapisać dziecko do szkoły wystarczy wypełnić elektroniczny formularz ZGŁOSZENIA dostępny na tej  stronie: http://www.oswiata.tychy.pl/rekrutacje.html   i złożyć go w sekretariacie szkoły obwodowej.

Dziecko nie musi spełniać żadnych kryteriów, do szkoły obwodowej będzie przyjęte z urzędu.Ze względów organizacyjnych zaleca się, aby dokonać zapisu w terminie  od dnia 25 lutego 2019 roku do dnia 11 marca 2019 roku

Do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej przyjmuje się w pierwszej kolejności dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły.

Sekretariat szkoły czynny jest od godziny 7.30 do godziny 15.30. Serdecznie zapraszamy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.