Organizacja zajęć w dniach 16-17.04.2019 r.

Szanowni Państwo.

Pragnę przypomnieć,że w dniach 16-17.04. 2019 r, w szkole odbywają się egzaminy ósmoklasisty. W związku z tym nie mają miejsca zajęcia dydaktyczne. Niezależnie od tego nadal trwa akcja strajkowa nauczycieli.

W powyższych dniach zapewniamy zajęcia opiekuńcze w godzinach 7.30-15.30 dla uczniów, którzy takiej opieki wymagają. Zapisy na te zajęcia proszę wysyłać na moje konto-dyrektora na dzienniku elektronicznym.

Oddział przedszkolny wznawia działalność, ale ze względu na strajk części pracujących tam nauczycieli, zajęcia będą miały miejsce w ograniczonym zakresie, w godzinach 7.30-12.30. Zarówno w szkole jak i oddziele przedszkolnym nadal nie będzie wydawany obiad.

O organizacji pracy szkoły w okresie ferii wielkanocnych tzn. w dniach 18-19.04 (czwartek-piątek) oraz 23.04 (wtorek), powiadomię Państwa 17.04 (środa), po zorientowaniu się jak będzie przebiegała akcja strajkowa.

Marek Knapczyk-dyrektor szkoły

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.